Ankaralılar Tadım Pizza ile 1984 yılının Mayıs ayında, Fuar Sokak’ta kurulan küçük bir restoran ile tanıştı.

1986’da ikinci şubesini Mesnevi Sokak’ta açan Tadım Pizza, 4 yıl sonra da Ankara’nın en işlek caddelerinden Tunalı Hilmi’deki yerini aldı. O yıllardan itibaren Tadım Pizza, özellikle Ankaralı gençlerin en gözde mekanları arasındaki önemini korudu.

Tarih 1992 yılını gösterdiğinde ise, Türkiye’de henüz çok fazla duyulmamış bir sistemi, franchise sistemini bünyesine entegre etti. Tadım Pizza’nın başarısının farkına varan pek çok girişimci için bir fırsat ortaya çıktı. Böylece Ankaralılar için farklılık yaratan Tadım Pizza, tüm Türkiye’ye yayılmaya başladı.

Bu değişim ve büyüme politikasıyla bugün Tadım Pizza, Ankara başta olmak üzere İstanbul, Antalya, Kırıkkale, Bolu ve Bursa’da 30’a yakın şubesiyle hizmet vermeye devam ediyor.

Tadım Pizza, kurulduğu zamandan bugüne Türkiye’nin en seçkin pizza markalarından biri haline geldi. Çünkü Tadım Pizza ekibi, her zaman sağlıklı ürünü ve lezzeti yakalamak için çalışıyor, daha iyisi için sürekli kendini geliştiriyor. Kullanılan her malzemenin en tazesi tedarik ediliyor, pizza hamurları günlük açılıyor, eşsiz pizza sosu ile birleştirilen ürünler önceden hiç tadılmamış bir lezzeti ortaya çıkarıyor. Tadım Pizza ayrıca yemekleri, makarnaları, sandviçleri, salataları, aperatifleri ve tatlılarından oluşan zengin menüsü ile her yaşa ve ekonomiye hitap ediyor.

Zaman değişiyor, mekanlar değişiyor, sektör değişiyor. Tadım Pizza sıcak ortamını, hizmet anlayışını ve eşsiz lezzetini korumaya devam ediyor.Tadım Pizza'ya Hoşgeldiniz

Üye girişi yaparak kampanyalarımızdan faydanabilirsiniz!

Üye Girişi


Şifremi Unuttum?

Üye değil misin? Üye Ol!


Fırsatlardan haberdar ol!Aktivasyon Mailimi Gönder!


Kişisel Bilgileriniz0
0

Adres Bilgileriniz


0
0Şube seçimi yapabilmeniz için öncelikle il, ilçe, mahalle/semt, cadde ya da sokak ve telefon bilgilerinizi girmelisiniz.Üyelik formunda alınan bilgiler sadece kampanyalardan bilgilendirmelerde ve ürün tesliminde kullanılacaktır. Bu bilgiler hiçbir suretle, bilgilendirme yapılmaksızın 3. taraflara paylaşılmayacaktır.

Tadım Pizza Online Sipariş Sistemi Şu Anda Ankara Park Caddesi, Dikmen, Sıhhıye, Cebeci, Etlik, Turan Güneş, Tunalı Hilmi, Nata Vega ve Atlantis AVM şubemizde hizmet vermektedir.